ślub Strona startowa    ślub Dodaj do ulubionych     współżycie, antykoncepcja, kamasutra DRUKUJ

Sprzątanie domu? To już nie problem!

 

Tu jesteś: współżycie >>>
Sprzątanie domu? To już nie problem! sprzatanie domu

       Właściciele dużych mieszkań lub ogromnych domów jednorodzinnych z pewnością doskonale wiedzą, jak trudno jest wszystko utrzymać w porządku. Już samo odkurzanie trzeba powtórzyć co najmniej kilka razy w tygodniu, a wykonanie pracy na kilku piętrach i bardzo dużym obszarze może zajmować nam nawet kilka godzin. Pęd życia w dużym mieście powoduje, że wielu z nas nie ma czasu na odpowiednie zajęcie się porządkami. Szczególnie uwidacznia się to w stolicy, gdzie coraz więcej osób prywatnych korzysta z usług profesjonalnych firm sprzątających. Jak jednak wybrać tę, która wyczyści nam dom w sposób prawidłowy, a przy tym nie zedrze skóry? Tutaj radzimy zapamiętać trzy słowa: sprzątanie, Warszawa, .Pozamiatane., czyli pozamiatane.pl . najlepsza platforma online, skupiająca szerokie grono fachowców w tej dziedzinie.       Firma czy osoba prywatna?

       W pierwszej kolejności możemy mieć wątpliwości w kwestii zatrudnienia kogoś, ponieważ na rynku znajdziemy ogromną ilość osób prywatnych, które szukają stałych klientów. Znajdziemy również duże firmy zajmujące się sprzątaniem, które zatrudniają takie osoby i biorą za nie odpowiedzialność. Tutaj może pojawić się pytanie: co będzie dla nas lepszym rozwiązaniem? Otóż przede wszystkim zależy czy bardziej wartościowe są dla nas usługi wysokiej klasy, czy raczej szukamy czegoś budżetowego, ponieważ firmy takie pozamiatane.pl, są opcją nieco droższą, jednak również o wiele dla nas pewniejszą, ponieważ odpowiedzialność za swoich pracowników bierze bezpośrednio firma, więc finalnie będzie dbać o to, żeby wszystkie usługi były na najwyższym możliwym poziomie - w końcu satysfakcja klientów jest najważniejsza.

       Czy klient musi się przygotować na wizytę?

       Jeśli podejmujemy współpracę z firmą sprzątającą, nie musimy w żadnym wypadku się specjalnie przygotowywać, nie musimy kupować specjalnych środków, detergentów, a tym bardziej sprzętu do sprzątania. Naszym jedynym obowiązkiem jest sprecyzowanie swoich potrzeb, żeby już sam pracownik przyjechał do nas w pełni przygotowany. Jest to dla nas nie tylko ogromna wygoda, ale również cena przestaje być już wysoka, ponieważ dzięki temu nie musimy kupować żadnych dodatkowych materiałów, również tych, które często się zużywają, takich jak chociażby w worki na śmieci czy do odkurzacza.

       Ile mi zajmie cała transakcja?

       Otóż kilka minut, ponieważ musimy jedynie wybrać potrzebne dla nas usługi, zweryfikować swoją kartę debetową/kredytową i umówić odpowiedni dla nas termin. Pełna płatność zostanie naliczona finalnie po zakończeniu całej transakcji i po wykonanym sprzątaniu, więc zwyczajnie płacimy za realnie przepracowany czas, a nie kolejne 10 minut jako godzinę. Jest to nie tylko uczciwe dla samych klientów, ale również dla pracowników, którzy przykładowo będą przychodzić, ponieważ nie zostaną w sytuacji, gdzie klient nie będzie chciał zapłacić lub nie będzie posiadał przy sobie takie kwoty, jak powinien. A takie sytuacje z pewnością zdarzały się wielu osobom, które pracowały na własny rachunek w branży sprzątającej.

       Artykuł powstał przy współpracy z portalem Pozamiatane: https://pozamiatane.pl/Prześlij znajomym:        

Ostatnio na forum

Ankieta

Twój pierwszy raz:

Nie było
Poniżej 18 lat
Pomiędzy 18 a 22 lat
Powyżej 22 lat

Sonda

Twoja ulubiona pozycja

Łyżeczka
Na siedząco
Na jeźdźca
Misjonarna
Na pieska
Meduza
Na stojąco
Inna