ślub Strona startowa    ślub Dodaj do ulubionych     współżycie, antykoncepcja, kamasutra DRUKUJ

Jak zaplanować wyjątkową randkę?

 

Tu jesteś: współżycie >>>
Jak zaplanować wyjątkową randkę? kalibracja alkomatu

       Spotkanie z osobą, na której naprawdę nam zależy, może stanowić nie lada wyzwanie. W głównej mierze to właśnie my mamy wpływ na przebieg spotkania, więc warto dokładnie przemyśleć oraz zaplanować tok randki.       Romantyczna kolacja najbezpieczniejszym wyjściem?

       Randka w restauracji z pewnością jest rozsądnym wyborem, który może zagwarantować nam udaną prezencję oraz perspektywę na następne spotkania. Wybór miejsca nie jest jednak sprawą prostą i wymaga pewnego przygotowania. Warto zorientować się jakie miejsca, kuchnię oraz alkohol preferuje obiekt naszych pożądań. Trafienie w gusta kobiety to podstawa dobrego początku randki.

       Na pierwszą randkę powinniśmy wybrać restaurację, w której istnieje możliwość swobodnej rozmowy. Głośna muzyka i hałasy na pewno nie będą naszymi sprzymierzeńcami na początku nowej relacji. Należy także zadbać o to, by wybór padł na klimatyczne miejsce, w którym oboje będziecie się dobrze czuć.

       Interesująca rozmowa kluczem do sukcesu

       Podczas spotkania należy prowadzić i podtrzymywać rozmowę w odpowiedni sposób. Na pewno nikt nie lubi niezręczności, która towarzyszy nam podczas kłopotliwej ciszy. Rozmowę warto ukierunkować na neutralne i przyjemne tematy takie jak zainteresowania obu stron czy różne hobby. Powinniśmy unikać tematów związanych z polityką, religią czy poprzednimi związkami - na poważniejsze rozmowy z pewnością przyjdzie jeszcze pora.

       W toku konwersacji nie możemy przerywać drugiej stronie, by nie sprawić wrażenia zarozumiałej i niekulturalnej osoby. Bardzo istotną kwestią jest ukazywanie kobiecie zainteresowania tym, o czym nam opowiada. Warto stosować, krótkie wtrącenia, które umożliwiają nam zasygnalizowanie, że nasza uwaga jest skupiona tylko i wyłącznie na drugiej osobie.

       Następnego dnia...

       - Jeżeli podczas spotkania towarzyszył nam alkohol, dzień po udanej randce przed wejściem do samochodu warto sprawdzić swój stan trzeźwości skalibrowanym alkomatem. Kalibracja alkomatu to proces optymalizacyjny, którego celem jest uzyskanie pełnej precyzji pomiarów - tłumaczy ekspert z http://www.kalibracja-alkomatu.pl/. Dlaczego badanie jest tak ważne?

       Prowadzenie samochodu w stanie po użyciu alkoholu grozi pozbawieniem wolności do 30 dni lub grzywną do 5 tysięcy oraz zakazem prowadzenia pojazdów na czas do lat 3. Nie możemy przecież pozwolić, by wspaniała randka naraziła nas na tak poważne konsekwencje.

       Poza tym jakby zareagowała nasza wybranka, gdybyśmy przy niej zdecydowali się na prowadzenie samochodu po spożyciu alkoholu? Z pewnością mogłaby z niechęcią pomyśleć o naszej lekkomyślności.Prześlij znajomym:        

Ostatnio na forum

Ankieta

Twój pierwszy raz:

Nie było
Poniżej 18 lat
Pomiędzy 18 a 22 lat
Powyżej 22 lat

Sonda

Twoja ulubiona pozycja

Łyżeczka
Na siedząco
Na jeźdźca
Misjonarna
Na pieska
Meduza
Na stojąco
Inna