ślub Strona startowa    ślub Dodaj do ulubionych     współżycie, antykoncepcja, kamasutra DRUKUJ

Erotyczne gadżety na walentynkową noc

 

Tu jesteś: współżycie >>>
Erotyczne gadżety na walentynkową noc

       Walentynki już za kilka dni. Dla wielu osób jest to okazja, by wyznać ukochanej osobie co się do niej czuje, a także by spędzić z nią czas sam na sam. Inni wykorzystują Dzień Św. Walentego, by ponownie rozpalić namiętność w związku. Pomóc w tym może szeroka oferta zabawek dla dorosłych.       Niech namiętność rozpali się na nowo

       Zakochani i wieloletni partnerzy, którzy nie mają pomysłu na prezent dla drugiej połówki, mogą postawić na gadżety erotyczne. Wbrew pozorom nie są to jedynie wibratory, lateksowe ubrania i pejcze. Na walentynkową noc można nabyć koronkową, seksowną bieliznę, kolorowe i przyjemnie pachnące prezerwatywy, żele intymne i olejki do masażu, a także akcesoria erotyczne w postaci piórek do muskania i jedwabnych przepasek. Jeżeli woli się nieco pikantniejsze igraszki, wśród akcesoriów erotycznych znajduje się szeroki wybór korków analnych, dildo, wibratorów czy też różnego rodzaju nakładek na penisa, które pogłębiają penetrację.

       Zabawki dla dorosłych, które oferuje między innymi sklep internetowy Secretive.pl, są kierowane do wszystkich kochanków bez względu na ich preferencje. Dzięki zabawkom intymnym świetnie bawią się nieśmiali kochankowie, który dopiero poznają swoje ciała, jak i wieloletni partnerzy, którzy szukają sposobów na rozwiązanie problemu rutyny w sypialni. Gadżety erotyczne sprawią, że walentynkowa noc będzie niezapomniana zarówno dla kobiety, jak i dla mężczyzny.

       Gadżety nawet dla nieśmiałych

       Erotyczne gadżety można wprowadzić do łóżka każdego dnia, jednak Walentynki są do tego doskonałą okazją - zwłaszcza, jeśli partnerzy są nieśmiali i trudno im rozpocząć rozmowę na temat seksu. Gdy partnerzy wstydzą się mówić o swoich potrzebach i oczekiwaniach, trudniej o satysfakcję ze współżycia. Jednak zabawki intymne mogą sprawić, że zadowolenie z seksu będzie większe. Niekiedy nieśmiali kochankowie otwierają się na siebie dopiero, gdy jedno z nich podejmie odważniejszą decyzję, na przykład wprowadzi do sypialni erotyczne przebranie. Inni zaczynają mówić o swoich potrzebach, gdy partner poświeci więcej czasu na grę wstępną z erotycznym masażem pachnącymi olejkami.

       Co ważne, składając zamówienie na gadżety intymne na https://www.secretive.pl/akcesoria-erotyczne/, ma się pewność absolutnej dyskrecji. Wybrane zabawki są dostarczane w paczce, która nie sugeruje co znajduje się w jej wnętrzu. Dzięki temu wstydliwe osoby zachowają dla siebie wiedzę o zakupieniu erotycznych zabawek. Co więcej, jedno z kochanków może zrobić drugiej stronie niespodziankę i pokazać jej gadżet dopiero w walentynkową noc.Prześlij znajomym:        

Reklamy

Ostatnio na forum

Ankieta

Twój pierwszy raz:

Nie było
Poniżej 18 lat
Pomiędzy 18 a 22 lat
Powyżej 22 lat

Sonda

Twoja ulubiona pozycja

Łyżeczka
Na siedząco
Na jeźdźca
Misjonarna
Na pieska
Meduza
Na stojąco
Inna